Våre ansatte

Vårt hovedkontor er lokalisert på nydelige Flatraket, på Vestlandet.

Hovedkontor

Faktura/Sentralbord Flatraket:

+47 57 85 84 00 faktura@fiskevegn.no

Elisabeth Henriksen

Administrasjonsleiar
+47 915 82 389 elisabeth@fiskevegn.no

Jakob Hals

Sales & Marketing Manager
+47 913 88 861 jakob@fiskevegn.no

Kenneth Silden

Supply Chain Manager
+47 977 13 730 kenneth.silden@fiskevegn.no

Geir Jonny Aardal

Sales & Service Management
+47 948 75 767 geir@fiskevegn.no

Egil Moe

Sales & Operations Management
+47 900 86 622 egil.moe@fiskevegn.no

Butikk og avdeling

Salg Ålesund

Sales Ålesund
+47 70 10 18 80 aalesund@fiskevegn.no

Sigurd Breivik

Retail & Sales Management
+47 936 72 661 sigurd@fiskevegn.no

Melissa Trones

Key Account manager + Marketing
+47 476 78 238 melissa@fiskevegn.no

Frode Baade

Sales & Project Management
+47 916 30 180 frode@fiskevegn.no